Mé služby

Poradenství pro rodiče

dětí s problémy v učení a chování

Psychoterapie

individuální, párová, rodinná

Reference...

 

S Janu Divokou jsem spolupracovala dvakrát. Poprvé jsem jí požádala o pomoc v rámci programu snižování nadváhy. Naše spolupráce byla úspěšná a mě se podařilo shodit celkem 35 kg. Podruhé jsem se na Janu obrátila s prosbou o spolupráci kvůli panickým atakům, které se u mě začaly objevovat v důsledku akutního a vleklého zánětu očí a dlouhodobého psychického přetížení.
Znovu upřímně děkuji Janě za vynaložený čas a energii, za individuální přístup, za odborné vedení, za morální podporu, protože když ve vašem životě nastane období, kdy máte pocit, že jste na všechno sami, velmi potřebujete někoho, kdo vás takovým obdobím dokáže provést. Díky Janě se mi podařilo zvládnout panické ataky bez jakékoli medikace natolik, že dokážu rozpoznat byť jen jejich náznak a účinně s ním pracovat. Tím pádem můj život nabrat nový vítr do plachet. Stejně tak jsem se díky Janě naučila vážit si sebe, svého času, své energie a uvědomila jsem si, že pokud nebudu investovat v první řadě do sebe, nebudu mít co dávat ostatním. Ještě jednou Janě tímto ze srdce děkuji. Můj život se díky ní stal lepším.
klientka Milada
Jana Divoká pracuje v našem centru již více jak 7 let. Našim klientům poskytuje služby v oblasti psychoterapeutické péče a nutričního poradenství. REHAFIT, o.p.s. je specializovaným centrem pro těžce tělesně postižené, pro které je tato péče zcela nezbytná. Janiny služby jsou v našem centru velmi vyhledávané a klienti jsou s terapiemi nadmíru spokojeni.
Z mé strany mohu říct, že je velmi empatická a i přes náročnost této práce si dokáže udržet zdravý nadhled.
Mohu ji jen doporučit, je výborným a profesionálním členem pracovního týmu.
Mgr. Pavlína ZvelebilováŘeditelka rehabilitačního centra pro tělesně postižené Rehafit o.p.s.
www.rehafit.cz

Zeptejte se mě na cokoliv k nabízeným službám...

Vaše osobní údaje budou použity v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů, které naleznete ZDE